Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 23:20



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki ! 

Czy przesunąć Seba i ustalić finalnie wyniki jak w opisie?
TAK 50%  50%  [ 5 ]
NIE 50%  50%  [ 5 ]
Razem głosów : 10

Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki ! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Chciałem zaproponować przesunięcie kolego Seba do tyłu stawki wyścigu A ze względu na wypadnięcie podczas okrążenia formującego!
Kolega Seba nie wiedział o tej zasadzie, ale nieznajomość prawa nie może być argumentem w obronie.
Poza tym w tym samym wyścigu kolega Jacenty na następnym okrążeniu formującym też wypadł ponosząc jednak konsekwencje!
Dlatego nie może być tak, że dla jednego zawodnika przepis działa, dla innego nie działa.

Dodatkowo wnioskuję o wpisanie tej zasady do regulaminu jak ustaliliśmy dwa tygodnie temu większością głosów, tak żeby była jasność.

Finalnie kolejność wyścigu A byłaby taka (ustalona przy zielonym stoliku :mrgreen: ):
1. Wosiu
2. Miki
3. Pasi
4. Lewy
5. Wlodi
6. Habaj
7. Seba (bo odpadł na pierwszym okrążeniu formującym i przesunięty powinien być na koniec)
8. Jacenty (bo odpadł na koniec na drugim okrążeniu formującym i przesunięty powinien być na koniec za Seba ze względu na późniejszy fakt wypadnięcia)
9. GD (bo kara za agresywną jazdę i wypchanie kolegi Habaja)

Proszę o dyskusję i potem głosowanie.


03 Lut 2010, 00:40
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
propozycja jest tak absurdalna ze az musialem 3 razy przeczytac.. :) to juz nawet na onecie sa bardziej wyszukane prowokacje.. :)

do czego zmierzasz? :)


03 Lut 2010, 15:48
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Z tego co mi wiadomo kolega Woś na początku wyścigu powiedział i przypomniał o tym wszystkim, że jak ktoś się obróci na okrążeniu formującym to spada na koniec.

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


03 Lut 2010, 16:19
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Być może tak było choć ja osobiście tego nie słyszałem.. Masz racje GD ze nieznajomosc zasad nie zwalnia z odpowiedzialnosci, ale jesli wprowadza sie nowe zasady to trzeba sie upewnic ze wszyscy je znaja. Myślę, że warto by było takie rzeczy jednak umieścić w regulaminie żeby nie było wątpliwości.

Ponadto jeśli dobrze rozumiem to taka osoba nie spada na koniec w całym wyścigu, tylko spada na ostatnią pozycję startową, a to jednak kolosalna różnica bo mimo że startuje z ostatniej pozycji to wciaz ma szanse conieco wywalczyc.

Wyciaganie tego PO wyscigu i wnioskowanie o spadek na koniec stawki jest mocno niestosowne.


03 Lut 2010, 16:48
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
ja szczerze mowiac tez nie wiedzialem ze jest taka zasada i mocno bylem zdziwiony zamieszaniem jakie wywolalo obrocenie sie Seby


03 Lut 2010, 17:07
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Jeśli jesteście przeciw proszę zagłosować NIE.


03 Lut 2010, 18:29
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 20:45
Posty: 24
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
ten temat był poruszony już podczas 2 GP przy okazji mojego obrócenia sie podczas warm up, już wtedy kolega Woś zaznaczył że od następnego razu czyli 3GP umawiamy sie na taką zasadę o wyrzuceniu na ostatnie miejsce startowe,stąd poruszenie przy obróceniu się kolegi Seby.Habaj nie wiedział bo Go nie było na 2GP ,ale przed startem WB Woś ponownie o tym wspomniał , błędem było nie wpisanie tego do regulaminu .jeżeli Jacenty został za to ukarany to Seba też powinien, więc albo anulujecie karę Jacentemu albo kara dla obydwu


03 Lut 2010, 21:49
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Teraz to już nie ma jak anulować kary Jacentemu. :mrgreen:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


03 Lut 2010, 22:03
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:40
Posty: 8
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Panowie przepraszam ale robi sie balagan i brak poszanowania regulaminu lub egzekwowanie pkt ktorych nie ma w nim zapisanych a przynajmniej poprawek.

Z kolega Habajem nic nie wiedzielismy o wprowadzeniu przepisu po GP2 o cofnieciu zawodnika ktory zostal w bandzie lub sie obrocil na koniec stawki. Mnie poinformowano na drugim rozgrzewkowym i ponioslem tego konsekwencje wiec moje miejsce wywalczone w wyscigu pozostaje bez zmian.

Miejsce SEBY
DLaczego nikt z Was szanownych kolegów, szczegolnie PASI widzac co sie stalo na okrazeniu formujacym nie zareagowal o przesuniecie SEBY przed startem na koniec stawki????
PASI:
krzyczales do mnie a ja do Habaj ze mamy go wyprzedzac ale my nie znajac (zapisu brakujacego w poprawkach regul.) nie wiedzielismy co sie dzieje!!!!
Wiec pytam dlaczego wyscig ruszyl bez zmian a szczegolnie ze bylo drugie okrazenie formujace i kolega SEBA zostal na swoim miescu???
Moim zdaniem ktos dal D.... i nie mozna w stylu PZM ustalac wyniki przy zielonym stoliku.


03 Lut 2010, 22:15
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Zielony stolik to dobra sprawa można się dobrze dogadać i zawsze coś załatwić ciekawego :lol:
Jeszcze lepiej okrągły..
Ja dawałem znaki i sygnały dymne do startera (niestety nieuwzględnił tego :o ) żeby kolegę Seba przesunąć do tyłu.


03 Lut 2010, 23:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.