Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 19:38



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
GP6 Protest !!!!!!!! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post GP6 Protest !!!!!!!!
Zgłaszam protest i wnoszę o ukaranie Sebastiana, nie wiedziałem kto był za mną lecz oglądnąłem to na kamerze i wiem że jechał za mną Seba. Jeśli zajście widać na kamerze G.D to proszę o udostępnienie filmu. Było to ewidentne wypchnięcie, domyślam się że mało kto to widział, ale sprawca widział to doskonale. Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat :-) ?????? Nad protestem nr 2 :) muszę jeszcze pomyśleć, ale bacznie obserwujący PASI twierdzi że byłem blokowany przez G.D, nie miałęm dzisiaj szczęścia :). Bardzo proszę o film z pierwszego nawrotu ponieważ spotkałem się z zarzutami ze strony Wosia dotyczącymi mojego zachowania na tym zakręcie, chcę to zobaczyć i jeśli zrobiłem coś nie tak to poddam się karze :) pozdro.

Włodi


22 Lut 2010, 01:38
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
Ja nic nie widzialem, poprosze film z kamery. Ciesze sie, ze tym razem moja osoba jest poza wszelkimi podejrzeniami i dziekuje kolegom ktorzy tak zaciekle walczyli za umozliwienie mi wygranai wyscigu tak pasciastym kartem :lol: POdczas krotkiej bezposredniej walki z Mikim i G.D. nie dostrzeglem zadnych nieprzepisowych zagran z ich strony, wszystko bylo ok. Dzieki Panowie!


22 Lut 2010, 11:33
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 20:45
Posty: 24
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
I nawzajem , licze na rewanż jak ja bede jechał przed tobą :lol:

czekam na jakies filmy z GP6 bo jest parę wątpliwośći i myślę że po obejrzeniu filmu wszystko się wyjaśni

dzięki dla wszystkich za niezłe zawody!!!


22 Lut 2010, 12:45
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
Chciałem przypomnieć osobom które mają jakieś aleee co do wyścigu A lub B w GP6, że mają tylko 48h na złożenie protestu (ankiety).

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


Ostatnio edytowany przez PASI, 22 Lut 2010, 13:20, edytowano w sumie 1 raz



22 Lut 2010, 13:03
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:22
Posty: 34
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
zgłaszam protest i jednocześnie wniosek o ukaranie lamota (z tym, ze niezbyt surowo bo nie chciał:)
ale efekt był taki, ze po delikatnym strzale z tyłu przed pierwszym nawrotem, w wyścigu B spadłem z pozycji trzeciej na ósmą
myślę, że kara mutylacyjna będzie odpowiednia


22 Lut 2010, 13:06
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
KOledzy, tak jak pisze PASI, jak chcecie zlozyc protest to zalozcie osobny temat i ankiete od razu bo w taki sposob protest nie zostanie uwzgledniony (brak mozliwosci glosowania)


22 Lut 2010, 13:36
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
MIKI napisał(a):
I nawzajem , licze na rewanż jak ja bede jechał przed tobą :lol:

czekam na jakies filmy z GP6 bo jest parę wątpliwośći i myślę że po obejrzeniu filmu wszystko się wyjaśni

dzięki dla wszystkich za niezłe zawody!!!



MIKI, czy interesuje Cię jakaś konkretna sytuacja ??? moja kamera obejmowała lewy i prawy nawrót przed fotokomórką, jeśli chce ktoś jakąś sytuację zobaczyć to proszę pisać, nie mam jak wrzucić całego filmu.


22 Lut 2010, 15:09
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 20:45
Posty: 24
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
mam wątpliwośći co do momentu po wyprzedzeniu mnie przez GD na lewym nawrocie i przed prawym nawrotem.Prosze o sprawdzenie czy GD spycha mnie do prawej bandy na odcinku pomiedzy tymi dwoma nawrotami.


22 Lut 2010, 15:17
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
Ok dzisiaj wieczorem zawieszę linka do filmu.


22 Lut 2010, 15:27
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP6 Protest !!!!!!!!
MIKI napisał(a):
mam wątpliwośći co do momentu po wyprzedzeniu mnie przez GD na lewym nawrocie i przed prawym nawrotem.Prosze o sprawdzenie czy GD spycha mnie do prawej bandy na odcinku pomiedzy tymi dwoma nawrotami.



Sądzę że chodzi Ci o tą sytuację : http://www.youtube.com/watch?v=mKKD34F9XC8

pozdrawiam


22 Lut 2010, 22:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.