Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:09



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
KAMERY na torze 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post KAMERY na torze
Co myślicie o ustawieniu kamer w kilku miejscach tak aby można było potwierdzić lub wykluczyć ewentualny kontakt zawodników.

- Myślę że świadomość tego że zdarzenia się rejestrują wpłynie pozytywnie na naszą samokontrole ;) i ostudzi temperamenty :twisted: :evil: a jeśli nie to zawsze można przeglądnąć nagranie.

Na GP4 będą na pewno 2 szt. JA mam jedną Habaj też przywiezie, czy możecie też coś zorganizować ??


02 Lut 2010, 19:47
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: KAMERY na torze
Pomysł z kamerami nie jest zły. Trzeba tylko pamiętać aby ja zabrać na tor, GD ostatnio zapomniał :P Wypowiem się za GD jeżeli nie zapomni to będzie już trzy kamery. Dobrze by było aby każda kamera miała statyw, GD niestety go nie posiada, bo takie kręcenie z reki to wiecie co jest. Kamery powinny być ustawione stacjonarnie i filmować dany fragment toru. Pomysł popieram ja się nie boje mam jak do tej pory czyste sumienie. :twisted:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


02 Lut 2010, 20:23
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: KAMERY na torze
:twisted: ok, jak najbardziej kamery powinny być statyczne, ja nie mam statywu lecz postaram się pożyczyć, ale w ostateczności się ją jakoś postawi na czymś skieruje na dany fragment toru i będzie GIT PRODUKCJA :geek:


02 Lut 2010, 20:41
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2010, 08:24
Posty: 4
Post Re: KAMERY na torze
Mam statyw, który mogę udostepniać. Kamery brak


02 Lut 2010, 20:54
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: KAMERY na torze
Na następny raz wezmę znów kamerę to będą razem 3 szt :)
Weźcie statyw dla mojej kamery!
Dzięki.


03 Lut 2010, 00:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.