Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:47



Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
PO GP 4 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: PO GP 4
Spoko śmieje się tylko, Ty już byłeś prawie trzeci a ja prawie czwarty :lol:
:mrgreen:

A i gratulacje dla GD za zdobycie maxa w GP4 :roll:
Chyba się gość wkurzył za tą nagonkę ostatnio na niego :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


09 Lut 2010, 11:40
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
a wlasnie mialem pisac, ze po wyscigu ktos mi mowil ze wygral Seba a nie GD??? JEstes pewien ze masz dobre wyniki ? tak tylko pytam bo bylem przekonany ze to seba wygral wyscig po udanym manewrze wyprzedzania na ostatnim kolku (mam jakies wyprzedzanie nagrane na kamerze ale nie wiem czy to bylo akurat to o ktorym pisze)


09 Lut 2010, 12:56
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:13
Posty: 18
Post Re: PO GP 4
Lewy kolego :)

Ja widziałem to zdarzenie tak jak PASI i zgadzam się z nim, to ty pojechałeś za szeroko i Cie wysrało na zakręcie - stąd Lamot znalazł się w dobrej sytuacji i Cie wyprzedził,
widać na filmie ze po wyjściu jest przed Toba i to znacznie. Jakbyście byli równolegle to co innego i dlatego popieram wniosek o ukaranie Cie.
Sytuacja z Młodym była podobna ale z goła odmienna, a to oznacza że jak ja scinałem do prawej żeby zamknąć kolejny zakręt a Młody do lewej to to spowodowało zablokowanie Młodego, ale nikt nikogo nie obrócił , walka była równorzędna, Młody był w gorszej sytuacji i dlatego go zablokowałem.

Tutaj ewidentnie z premedytacją Lamota obróciłeś :( po tym jak otwarłeś mu drzwi. Takie jest moje zdanie - tak jak pisze stałem 10 m od tego i widziałem to razem z Darem.

Wolałbym nie wracać do zdarzenia z Młodym bo sprawa jest zamknięta, ja raz jeszcze przepraszam, nie miałem złych zamiarów to była równa walka.

Pozdro
UVE


09 Lut 2010, 16:06
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 14:09
Posty: 19
Post Re: PO GP 4
Szanowni Koledzy,

oczywiście możemy głosować jeśli to konieczne. Nie jest to też miejsce żebym ja lub kolega Lewy prezentował nasze oceny. Zdecydowanie powinny to oceniać osoby, które zdarzenie widziały a dodatkowo można się posiłkować dokumentacją filmową.

Proszę zatem o ocenę osób, które były najbliżej zdarzenia i podanie tego do kolegi PASIego tak aby mógł ustalić ostateczną kolejność w wyścigu B.


W nawiązaniu do cytatu kolegi Lewego:
gdybym tak nie pojechal to ja zostałbym na słupie jak Młody tydzień temu

mam pytanie skąd taka pewność? Jest jakiś wzór, który to wylicza?

pozdrawiam

Lamot


09 Lut 2010, 17:07
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
Panowie, ja mysle ze najprosciej wrzucic ankiete i z glowy.


09 Lut 2010, 17:24
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
Ciekawostka jak wygladaja wyniki po odliczeniu jednej (najgorszej eliminacji):

1. GD
2. MIKI
3. WOSIU
4. DARO
5. PASI(Carlos)
6. HABAJ
7. UVE
8. CHUDY
9. SEBA
10. WLODI
11. LAMOT
12. TOMEK
13. JACENTY
14. MLODY
15. OSIOL
16. LEWY
17. GIGOL
18. JARNO
19. CWIETON


09 Lut 2010, 17:35
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: PO GP 4
Jest już ponad 48 godzin po skończonej eliminacji GP4. W związku z tym, że nie pojawił się żaden protest dotyczący w/w eliminacji uważam wyniki GP4 za oficjalne :). Osoby które miały zamiar coś tam jeszcze oprotestować muszą teraz poczekać na następną eliminacje :P. Na naszej stronie F1karting są już poprawione wyniki z GP3 i ostateczne wyniki z GP4. :D

Co do kolegi Lewego, skoro Lamot nie chciał lub nie zdążył złożyć protestu to jego strata. Myślę, że te nasze dyskusje dotyczące wiadomego incydentu z ich udziałem niech będą upomnieniem dla kolegi Lewego ;) Niech wie że sędziowie też są łaskawi :twisted:

POZDRO :mrgreen:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


10 Lut 2010, 00:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.