Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 09:50



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki ! 

Czy przesunąć Seba i ustalić finalnie wyniki jak w opisie?
TAK 50%  50%  [ 5 ]
NIE 50%  50%  [ 5 ]
Razem głosów : 10

Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki ! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Jacenty krzyczałem bo miałem kask, mówić się nie dało (tobie łatwej bo masz kask otwarty :P ). Po za tym ja byłem na szarym końcu i to Pan z flagą "startowy" tak zadecydował. Co do zmiany regulaminu to nie ma co o tym gadać od pięciu dni chcemy coś zmienić i się nie da. I jak widać nieważne jest czy sprawa jest dobra czy nie.... :evil:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


04 Lut 2010, 20:59
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:40
Posty: 8
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Jesli zostanie przeglosowany wniosek o przsunieciu kolegi SEBY to kolejnosc powinna byc nastepujaca.

1. Wosiu
2. Miki
3. Pasi
4. Lewy
5. Wlodi
6. Jacenty
7. Habaj
8. Seba
9. GD

GD:
Ja juz ponioslem kare i startowalem z ostatniej pozycji. Wyscig ukonczylem przed Habajem wiec dlaczego mam byc wg Twoje oceny jeszcze raz ukarany i byc w wyniakach za Habajem? Stanowczo sie z tym nie zgadzam!!!


05 Lut 2010, 12:01
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:40
Posty: 8
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Zawodnicy ukarani po wyscigu na koniec stawki, chyba ze GD jeszcze dalej i dalej i na koniec jak przejdzie wniosek o 15miejsc w dół ;)

Co za jaja, mysle ze spotkajmy sie w Nd o 19 i pogadamy, zagłosujemy, wniesiemy poprawki, utworzymy komisje, czlonkow zielonego stolika oraz szefa wszystkich szefow :)


05 Lut 2010, 12:05
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Jacenty masz rację. Nie wziąłem tego pod uwagę.
Kolejność powinna być taka jak podałeś:

1. Wosiu
2. Miki
3. Pasi
4. Lewy
5. Wlodi
6. Jacenty
7. Habaj
8. Seba
9. GD

Zielony stolik jest jednak potrzebny żeby podyskutować 8-)


05 Lut 2010, 22:44
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Jak pisalem juz w innym watku:

Wniosek kolegi GD (o przesuniecie Seby na ostatnie miejsce) jest kompletnie bezpodstawny bo nie ma ZADNYCH podstaw by przesunac go na ostatnie miejsce.

Nawet zakladajac ze przepis ktorego w regulaminie nie ma (!!!), mowiacy o tym ze kto wypadnie na rozbiegowym okrazeniu startuje z ostatniej pozycji, jest prawdziwy - to i tak jedyne co kolega GD moze wywalczyc to start Seby z ostatniej pozycji a nie ostatnia pozycja na koncu wyscigu.

Jak GD w tej chwili wyegzekwuje start Seby z ostatniej pozycji w GP3.. to dla mnie zagadka.. ale to juz jego problem..

No chyba ze jest w regulaminie punkt ktory mowi ze driver ktory wypadnie na rozgrzewkowym powinien z automatu skonczyc Wyscig na ostatnim miejscu?


06 Lut 2010, 18:32
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Ja przed wyścigiem też nie wiedziałem że jest taka umowa że kto wypadnie ten leci na koniec, stąd wynikła sytuacja ze widziałem jak seba wygrzebywał się z bandy i się zatrzymałem żeby wyjechał i wrócił na pozycję, wtedy usłyszałem krzyki kolegów z tyłu i jakieś gestykulacje zauważyłem :x lecz nie do końca wiedziałem o co chodzi, generalnie wkradł się lekki chaos.
Moje stanowisko w tej sytuacji jest takie, że nie możemy ukarać Seby, ponieważ nie ma takiego zapisu w regulaminie, a jeśli było to mówione przed wyścigiem to wcale nie znaczy że wszyscy musieli to słyszeć. Jeśli Jacenty został ukarany za identyczne przewinienie to uważam że NIE SŁUSZNIE i w jakiś sposób trzeba mu to zrekompensować (bo zakładam że kary anulować się nie da)

MOJA PROPOZYCJA JEST TAKA :
Spotkajmy się jutro wcześniej i omówmy niedomówienia, jeżeli wprowadzimy jakieś zmiany w regulaminie to zapiszemy to na kartce i każdy się podpisze co będzie równoznaczne z tym że przyjął do wiadomości :D wiem że to ma być zabawa ale jak się okazuje bez biurokracji się nie obędzie :):):) (powoli zaczynam rozumieć PZM-ot :lol: )

Na przyszły sezon będziemy mieli taki regulamin i taką organizację że FIA będzie nas błagało żebyśmy ścigali się pod ich patronatem.

pzdr :twisted:


07 Lut 2010, 02:26
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Wniosek o przesunięcie kolegi Seba i finalne wyniki !
Tomku proszę zamknij ten temat :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


08 Lut 2010, 23:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.