Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27 Kwi 2024, 20:43



Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
VIII GP Tychy ZAPRASZAMY 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
prisster napisał(a):
a ile waży Michał Grzyb ? ; )

może jeszcze by napisać wagę przy nazwisku ? ?

AMATOR / PROFESJONALISTA (A) /(P)
Michał Grzyb waży coraz więcej i tak będzie jeszcze przez jakiś czas ;)


29 Paź 2010, 08:00
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
quest77 napisał(a):
Jedna uwaga do ostatniego GP - nie podobało mi się ustawianie do wyścigu na zakręcie. Osoba która była na wewnętrznej a była pozycję dalej ode mnie z łatwością mnie wyprzedziła i nawet nie miałem szans ją przyblokować mimo dobrego startu. Proponuję ustawiać tak jak było czyli na prostej wszystkich. Czy kwalifikacje następnego GP odbędą się w przeciwną stronę?
Widocznie osoba za Tobą miała jeszcze lepszy start :) Akurat startowałem z ostatniej pozycji i akurat miałem dobry start, a nie wyglądało to tak różowo jak w Twoim wyścigu.


29 Paź 2010, 08:09
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
prisster napisał(a):
Druga sprawa, proponuję aby wyścig i kwalifikacje były w tą samą stronę, bo wiadomo, że best lap będzie w prawidłowym kierunku.
Po pierwsze to wcale tego nie wiadomo (chociaż u wielu może się to akurat zgadzać). Po drugie zawsze to jakieś urozmaicenie, utrudnienie i powoduje że się trzeba bardziej postarać :) Myślę że obecny układ (raz wszytko z prądem, raz Q pod prąd) jest Ok.


29 Paź 2010, 08:25
Profil

Rejestracja: 01 Cze 2010, 10:19
Posty: 12
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
Glon napisał(a):
prisster napisał(a):
Druga sprawa, proponuję aby wyścig i kwalifikacje były w tą samą stronę, bo wiadomo, że best lap będzie w prawidłowym kierunku.
Po pierwsze to wcale tego nie wiadomo (chociaż u wielu może się to akurat zgadzać). Po drugie zawsze to jakieś urozmaicenie, utrudnienie i powoduje że się trzeba bardziej postarać :) Myślę że obecny układ (raz wszytko z prądem, raz Q pod prąd) jest Ok.



Nie do końca bym się z Tobą zgodził... ,
chodzi o to, że w kwalifikacjach są 3 podejścia a wyścig jest jeden. Jeśli wszystko zawsze było by w jednym kierunku, to jest większa sprawiedliwość. Wiadomo, że karty różnią się wcale nie tak mało od siebie, tak więc best lap w wyścigu może być przypadkowy słabym bądź dobrym kartem a punktacja za najlepsze okrążenie jest osobna, a w kwalifikacjach są trzy podejścia różnymi kartami.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi ; p

A wyścig pod prąd byłby niezłą zabawą ; )


29 Paź 2010, 11:01
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
prisster napisał(a):
A wyścig pod prąd byłby niezłą zabawą ; )
Też byłem za wyścigiem pod prąd, ale jak się okazuje - nie jest to tak prosto zorganizować, żeby było wystarczająco bezpiecznie.


29 Paź 2010, 12:15
Profil

Rejestracja: 01 Wrz 2010, 19:01
Posty: 52
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
Mam pytanko
Ile te gokarty mają koni bo słyszałem że mają wprowadzić 9 konne?
I skąd się pojawił ten kosmiczny czas zrobiony przez Karola Barsza


29 Paź 2010, 13:18
Profil

Rejestracja: 06 Lut 2010, 17:16
Posty: 70
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
Obecnie na torze są :
Gokarty Sodi 6,5KM 200cm3
oraz dla dzieciaków są mniejsze ,siedmiolatkowie bez problemów mogą zaczynać u nas swoją przygodę z motoryzacją :)


A co do Karola:
Talent, technika, umiejętności, trening, trening...............trening, oraz w małym stopniu waga :)
Rekord zrobiony na tych samych gokartach, co teraz jeżdżą na torze.
Myślę że teraz Karol poprawiłby rekord przynajmniej o 0,2s, gdyż z dnia an dzień poprawiają się warunki(jest coraz więcej gumy na torze) a co za tym idzie coraz więcej osób schodzi poniżej 30s, co jeszcze niedawno wydawało się barierą nie do złamania :)

Dzisiaj np. najlepszy czas to 29,643(Gress WRT), a wczoraj 29,738 (Jacek z ekipy czwartkowej :) )


Dzieki Mariusz:)

_________________
WRTeam
Kraków/Tychy


29 Paź 2010, 15:26
Profil

Rejestracja: 01 Wrz 2010, 19:01
Posty: 52
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
No w sumie dla mnie marzeniem było zejść poniżej 31 a już wyrobiłem 30:32 i to nie było czyste okrążenie teraz chce wycelować poniżej 30


30 Paź 2010, 11:07
Profil

Rejestracja: 29 Kwi 2010, 08:49
Posty: 63
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Post Re: VIII GP Tychy ZAPRASZAMY
Wybaczcie spóźnienie ale pisarz miał "awarię jednostki napędowej" :P

Nie mniej tutaj znajdziecie galerię z ostatnich zawodów - http://picasaweb.google.com/DarthZajceV/WRT8#

A relacja już niedługo na f1wm.pl

_________________
Image


31 Paź 2010, 14:20
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.