Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27 Kwi 2024, 23:10



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11 Cze 2010, 11:38
Posty: 4
Post Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ?
Koledzy,

Miło nam się ściga w Tychach, mamy fajne gokarty, w miarę ciekawy tor, precyzyjny pomiar czasu...

Jednak jedna rzecz szczególnie przeszkadza w dobrej zabawie - ilość kartów na torze w tym samym czasie. Za każdym razem podczas naszych wyścigów na torze znajdowało się 7-8 kartów (raz nawet więcej), co praktycznie uniemożliwia systematyczną poprawę własnych czasów i płynną jazdę. Oczywiście fajnie jest czasem powalczyć z kimś na torze, ale jeśli co chwilę musisz myśleć, jak kogoś wyprzedzić, albo jak kogoś przepuścić (tutaj inna sprawa, którą poruszę - niebieskie flagi) to zaczynasz żałować wydanych pieniędzy.
Powiecie: to proponujemy wynajem za 450 PLN na 30 minut. Tylko wtedy dla 5 gokartów, co stanowi sensowną liczbę, wychodzi to 30zł / 10 min na łebka. No i konieczność rezerwacji na 30 minut...
Moja propozycja jest następująca: wprowadzić maksymalną ilość gokartów na torze jednocześnie - np. pięć.. Wpływa to na lepszą zabawę i bezpieczeństwo na torze!
Niestety jednocześnie zarabiacie trochę mniej. Ale skoro nie tak daleka konkurencja od dawna ma już takie zasady, równie ciekawy tor i bardzo dobre karty i prężnie działa, to może jednak da się ?

Druga sprawa, powiązana jakoby z tą przedstawioną powyżej. Niebieska flaga - narzędzie tak przydatne, jak i szkodliwe. Każdy płaci tyle samo! Jak przepuszczanie szybszych gokartów przez 40-sekundową kierowczynię mogę jeszcze zrozumieć (choć akurat ci najsłabsi mają w ogóle problem z zauważeniem flagi), to jak facet macha mi niebieską flagą (ja mam czasy na poziomie 31,5s - niestety nigdy na karcie nr 4, bo ten zarezerwowany dla "wipów"), bo mam przepuścić kogoś, kto akurat bije swój rekord na 30,5s, to mnie krew zalewa. Niech zarezerwuje tor tylko dla siebie albo ustawi się na torze tak, aby mieć miejsce na 2-3 kolejne szybkie kółka.

Apeluję do obsługi o rozważenie powyższych uwag. Dzięki!


23 Wrz 2010, 09:33
Profil

Rejestracja: 27 Mar 2010, 16:32
Posty: 17
Miejscowość: Hawaii
Post Re: Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ?
ruby102 napisał(a):

to jak facet macha mi niebieską flagą (ja mam czasy na poziomie 31,5s - niestety nigdy na karcie nr 4, bo ten zarezerwowany dla "wipów"), bo mam przepuścić kogoś, kto akurat bije swój rekord na 30,5s, to mnie krew zalewa. Niech zarezerwuje tor tylko dla siebie albo ustawi się na torze tak, aby mieć miejsce na 2-3 kolejne szybkie kółka.




Widze mit 4 dalej zywy :D


Juz widze jak Ci sie wygodnie jedzie za kims kto robi 33 sek, skoro ty robisz 31,5. Postaw sie w takiej sytuacji tez. Jestes wolniejszy niebieska flaga i przepuszczasz. Zasady sa dla wszystkich, jasne i proste.

_________________
If sparks don't fly you're too high.


23 Wrz 2010, 10:06
Profil WWW

Rejestracja: 12 Lut 2010, 22:50
Posty: 46
Miejscowość: Centrum dowodzenia światem - Tychy :)
Post Re: Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ?
@ruby102:
hehe, hipoktryta widzę jesteś, słuchaj zasady są jasne - kto ma niebieską flagę ma rację, akceptujesz to wchodzą do wózka, to sprawa nr 1,
zapytaj każdego kto się ściga, czy jesteś wolniejszy, o 30 s, czy o 15s, czy o 0,75 s, nie zmienia to faktu, że jesteś wolniejszy, czyli niebieska flaga, puszczasz, to sprawa nr. 2,
i bardzo ważna sprawa nr 3 - pkt 1 jest NAJWAŻNIEJSZY!!!!! :)

a i ludzie przestańcie już z tą 4... przecież 12 jest najszybsza to wie każdy, a nikt nie chce nią jeździć i nikt nie pyta o nią... biedulka..

_________________
WRT KARTING
====================================================
"życie to nie kino, że wychodzisz, gdy Ci się znudzi..."


26 Wrz 2010, 23:11
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ?
Nie znam takiego toru, na którym nie funkcjonuje niebieska flaga (lub jej odpowiednik).
Tonek napisał(a):
bo mam przepuścić kogoś, kto akurat bije swój rekord na 30,5s, to mnie krew zalewa. Niech zarezerwuje tor tylko dla siebie albo ustawi się na torze tak, aby mieć miejsce na 2-3 kolejne szybkie kółka.

Zawsze możesz pojechać szybciej niż 30,5 - wtedy Ciebie będą przepuszczać.
Możesz też zastosować się do swojej rady i zarezerwować tor tylko dla siebie, albo ustawić się na torze tak, aby mieć miejsce na kolejne 2-3 szybkie kółka. :roll:


26 Wrz 2010, 23:51
Profil

Rejestracja: 05 Mar 2010, 23:00
Posty: 44
Post Re: Co zrobić, żeby było jeszcze lepiej... ?
Popieram Glona :)


27 Wrz 2010, 17:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.