Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27 Kwi 2024, 20:48



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Kamera 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 05 Wrz 2010, 20:31
Posty: 4
Post Kamera
Witam
Fajnie by było gdybyście umieścili na torze jedną lub ze dwie kamerki z transmisją on-line w sieci, tak żeby z domu można sobie było popatrzeć co się dzieje na torze. No i zawody pooglądać.


05 Wrz 2010, 20:34
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: Kamera
A po co transmisja w sieci? Na eurosporcie nie wystarczy? :lol:


05 Wrz 2010, 23:11
Profil

Rejestracja: 20 Sie 2010, 00:23
Posty: 21
Post Re: Kamera
O ktorej powtórka bo przegapiłem?


06 Wrz 2010, 09:25
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: Kamera
:lol: :lol: :lol:


06 Wrz 2010, 09:31
Profil

Rejestracja: 12 Lut 2010, 22:50
Posty: 46
Miejscowość: Centrum dowodzenia światem - Tychy :)
Post Re: Kamera
kudlatykoala napisał(a):
Witam
Fajnie by było gdybyście umieścili na torze jedną lub ze dwie kamerki z transmisją on-line w sieci, tak żeby z domu można sobie było popatrzeć co się dzieje na torze. No i zawody pooglądać.

Poczytaj najpierw Orwell'a, a później dąż do totalnej inwigilacji :)

_________________
WRT KARTING
====================================================
"życie to nie kino, że wychodzisz, gdy Ci się znudzi..."


07 Wrz 2010, 22:16
Profil

Rejestracja: 05 Wrz 2010, 20:31
Posty: 4
Post Re: Kamera
Z całym szacunkiem dla organizatorów toru i tej strony, ale dział multimedialny prezentuje się zwyczajnie kiepsko. Umieszczenie kamery zachęciłoby nowych użytkowników, głównie kobiet, do pościgania się, kiedy widzieliby, że na torze pojawiają się też osoby lubiące po prostu pojeździć na miarę umiejętności, a nie chcące umierać o ułamki sekund i toczyć walkę o życie. Inną sprawą jest też kulejący system rezerwacji. Nie wszystkie umieszczane są na torze, a telefonowanie też nie jest do końca wiarygodne. Coraz częściej tworzą się długie kolejki, a ściganie się w tłoku przy udziale początkujących, zarówno dla nich samych jak i dla bardziej wprawionych, do przyjemności nie należy. A jeśli chodzi o oglądnięcie zawodów, pomimo ogromnej chęci wtorkowe terminy mi nie pasują i pooglądanie innych on-line nikomu krzywdy by nie zrobiło. Nawet Orwellowców nie rozumiejących znaczenia słów których używają i którzy pewnie sami częściej stają się podglądaczami niż podglądanymi. Mniej spalin, więcej luzu i dobrej woli...


07 Wrz 2010, 22:54
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Kamera
był kiedyś plan na kamerke na torze ale do tego potrzeba dobrego łącza.. a w rzucanie co piątek klatki to chyba bez sensu.. ale może coś wymyślimy w tym kierunku :)

@kudlatykoala - co jest nie tak z systemem rezerwacji? Pamiętaj że tam się pojawia tylko rezerwacja toru na wyłączność. Jak się 10 znajomych zgada, podjadą na tor i zajmą wszystkie gokarty to niestety robi się kolejka.


08 Wrz 2010, 11:21
Profil

Rejestracja: 12 Lut 2010, 22:50
Posty: 46
Miejscowość: Centrum dowodzenia światem - Tychy :)
Post Re: Kamera
a Ty rozumiesz słowa które napisałeś??:> pokaż mi jeszcze jednego świra prócz siebie, który siedziałby na internecie i oglądał co się dzieje na torze... człowieku... <nie_czuje>

_________________
WRT KARTING
====================================================
"życie to nie kino, że wychodzisz, gdy Ci się znudzi..."


26 Wrz 2010, 22:56
Profil

Rejestracja: 05 Lip 2010, 13:35
Posty: 7
Post Re: Kamera
Wydaje mi się chyba ze osoby pracujące nie chciałby żeby "cały świat" mógł oglądać co robią w pracy, przez cały czas, sorry trochę prywatności. To nie Big Brother żeby podglądać co się dzieje na torze. Ewentualnie można by pomyśleć na zamontowanie czegoś takiego na zawody ale jak już ktoś chce oglądać zawody to chyba lepiej podjechać....


29 Wrz 2010, 18:04
Profil

Rejestracja: 05 Wrz 2010, 20:31
Posty: 4
Post Re: Kamera
Cytuj:
@kudlatykoala - co jest nie tak z systemem rezerwacji?


Parę miesięcy temu ze dwa razy spontanicznie wybrałem się na tor po wcześniejszym sprawdzeniu rezerwacji na stronce. Na miejscu okazało się, że oprócz rezerwacji opisanych w necie, były jeszcze jakieś inne. Teraz zawsze dzwonię, ale skoro jest podgląd rezerwacji przez sieć, to powinno to być miarodajne.
Nie wiem czy jest to praktykowane u was, ale moim zdaniem powinno się też robić jakieś ograniczenie np, że rezerwację trzeba zrobić co najmniej (godzinę, dwie, dzień??) wcześniej.

Cytuj:
pokaż mi jeszcze jednego świra prócz siebie


Pewnie Ty, wystarczy że na tym forum siedzisz częściej niż niejeden inny świr ;-)


29 Wrz 2010, 19:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.