Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:57



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Pierwszy raz na torze :) 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 25 Kwi 2011, 16:16
Posty: 3
Post Pierwszy raz na torze :)
Siema wszystkim wybieram się w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej na tor i mam kilka pytań od stałych bywalców ;D
A mianowicie kiedy to znaczy w które dni i mniej wiecej koło której jest stosunkowo mały ruch,czy obecna konfiguracja to ta która można zobaczyć w zakłądce tor3D,jaki jest rekord toru bo tez nie mogę znaleźć a jak sie nie orientujecie to jestem ciekawy jakie czasy kręcicie ;)
I teraz moze kilka ,,dziwnych'' a przynajmniej pytan które odbiegaja troche od samego toru .....chociaz ;D
A wiec jezeli pojade teraz a wiemy ze nie jest za ciepło obecnie to czy bedac na torze trzeba bedzie jezdzic w kurtce czy raczje jest na tyle ,,ciepło'' ze mozna spokojnie jezdzic bez niej a drugie pytanie to juz wo gule odbiegające od temau jazdy czyli czy mozna w bufecie zamówic np. kawe :) ......nie nie dla mnie ja staram sie ograniczać :D
Gdyby ktos był tak dobry i mi odpisał na te pytania to z góry wielkie dzięki :)


26 Lis 2011, 16:18
Profil

Rejestracja: 05 Lut 2010, 13:57
Posty: 129
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Witam,

Konfiguracja jest taka jak w zakladce tor 3D. obecny rekord toru wynosi 25.922. Co do ubioru, temperatura na torze panuje taka jak na zewnątrz, niemniej jednak tor jest kryty. Kurtka jak najbardziej jest ok, mozna ewentualnie ubrac 2 pary bluzy, ze wzgledu na wygode oraz proponowane jest obuwie o płaskiej podeszwie. W barze mozna zamowic kawe, herbate oraz standardowe napoje. Mam nadzieje ze pomoglem :)


28 Lis 2011, 14:51
Profil

Rejestracja: 25 Kwi 2011, 16:16
Posty: 3
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Jans ze pomogłeś i dzięki jeszcze raz za odpowiedz :)
Ja z natury jestem dość ciekawski wiec dlatego jeszcze zapytam o jedna rzecz a mianowicie napisałes ze preferowane sa raczej buty z cieka podeszwa czyli mam rozumieć ze gaz chodzi dosc ,,miekko'' , ,,gładko'' to samo ma sie do hamulca? :)


28 Lis 2011, 17:59
Profil

Rejestracja: 05 Lut 2010, 13:57
Posty: 129
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Dokladnie tak, nie ma wiekszego problemu z operowaniem tymi pedałami. Przypominam tez o wczesniejszej rezerwacji, najlepiej dzien wczesniej dzwonic i sie umawiac :)


28 Lis 2011, 21:46
Profil

Rejestracja: 28 Lis 2011, 22:57
Posty: 2
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Ja się pozwolę wtrącić w rozmowę i mam pytanie bo napisałeś ,,Przypominam tez o wczesniejszej rezerwacji, najlepiej dzien wczesniej dzwonic i sie umawiac '' i nie wiem teraz jak to jest bo tez mysle ze wybrac na WRT kto wie moze w ciagu kilku tyg.
czyli mam rozumiec ze aby móc pojezdzic sobie ,,normalnie'' a wiec powiedzmy przyjezdzam na tor o 15 i chce pojezdzic do 16 to musze rezerwowac cały tor dla siebie,nie ma czegos takiego jak ja to mówie ,,swobodnej jazdy'' czyli ze wpadam na tor i nie musze go rezerwowac na wyłączność tylko po prostu jezeli sa wolne karty to jezdze jezeli nie ma bo jezdza inne osoby to po prostu czekam na wolnego karta.Chyba ze cie zle zrozumiałem :)


28 Lis 2011, 23:03
Profil

Rejestracja: 05 Lut 2010, 13:57
Posty: 129
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Moze sie np. okazać ze tor jest zarezerwowany na wylacznosc i wtedy nie ma mozliwosci jazdy, dlatego najlepiej sobie zadzwonic i zarezerwowac sobie pojedyncze miejsca, rezerwacja nic nie kosztuje ;)


29 Lis 2011, 18:38
Profil

Rejestracja: 28 Lis 2011, 22:57
Posty: 2
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Aha ale jak np. nie zadzwonię dzień wcześniej i nie zarezerwuje sobie miejsca ale zobaczę ze na stronie nie ma inf. ze tor jest zarezerwowany na wyłączność to bede mógł normalnie jezdzic?I jeszcze chciałem o jedna rzecz zapytać czy jak zadzwonie powiedzmy dzien wczesniej to moge uzyskac inf. o tym ile osób wcześniej przede mną zarezerowało sobie miejsce na ta dana godzine kiedy ja chciałbym pojeździć? :)


29 Lis 2011, 19:06
Profil

Rejestracja: 05 Lut 2010, 13:57
Posty: 129
Post Re: Pierwszy raz na torze :)
Oczywiscie jesli trafisz na wolny tor to nie ma zadnego problemu z jazda, z uzyskaniem jakiejkolwiek informacji telefonicznej mysle, ze nie byloby wiekszego problemu :)


29 Lis 2011, 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.