Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:22



Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Nowa strona 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06 Lut 2010, 17:16
Posty: 70
Post Nowa strona
Nowa strona ruszyła. Tutaj zamieszczamy opinie na jej temat.

_________________
WRTeam
Kraków/Tychy


19 Kwi 2010, 10:44
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2010, 01:04
Posty: 25
Miejscowość: Mielec
Post Re: Nowa strona
Strona bardzo przyjemna, zdecydowanie bardziej mi się podoba niż poprzednia odsłona.

Trzeba tylko jeszcze trochę popracować nad jej zawartością, ale wiadomo - to dopiero start więc z czasem wszystko się uzupełni.

Pozdrawiam. ;)

_________________
Supra (If you can dream it, You can become it)


19 Kwi 2010, 12:10
Profil

Rejestracja: 09 Lut 2010, 15:45
Posty: 121
Post Re: Nowa strona
:) :idea: :)

_________________
kris3d - YELLOWTEAM.PL


19 Kwi 2010, 14:55
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Nowa strona
Ciesze sie, ze nowa strona Wam przypadla do gustu. Zawartość faktycznie jest jeszcze do poprawki ale pracujemy nad nią ciężko i mysle ze niebawem sie z tym uporamy :)

W planie jest jeszcze kilka mniejszych lub wiekszych niespodzianek dla fanów WRT i kartingu ogólnie, ale póki co nic nie powiem bo mi szefostwo łeb ukręci..

stay tuned.. ;)

PS - zachecam do dzielenia sie uwagami na forum. Zwlaszcza tymi krytycznymi :) Jesli czegos nie mozecie znalezc, cos jest nieczytelne, cos zle dziala na Waszym komputerze to koniecznie prosze o informacje :)

PPS - Rownolegle ze strona uruchomilismy automagiczny system rezerwacji (ze sprawdzaniem dostepnosci toru, itp) wiec jak ktos bedzie rezerwowal tor dla wiekszej ekipy to prosze o informacje jak wrazenia z procesu rezerwacji :)


25 Kwi 2010, 10:31
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2010, 01:04
Posty: 25
Miejscowość: Mielec
Post Re: Nowa strona
co oznacza w newsie *obowiązuje cennik na Niedziele? ;)

_________________
Supra (If you can dream it, You can become it)


25 Kwi 2010, 18:35
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:54
Posty: 62
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Post Re: Nowa strona
Co prawda nie ja rezerwowałem, ale znajomy który korzystał z systemu bynajmniej nie narzekał. ;)

Jeśli chodzi o konstruktywną krytykę, to miałem nadzieję, że na stronie znajdzie się więcej zdjęć z zawodów. :| Pomysł stworzenia działu "galeria" jest chyba niegłupi. A już świetnie by było, gdybyście nagrali podczas najbliższych zawodów jakieś filmiki, zamieścili je na youtube i podali na stronie do nich linki. ;)

_________________
Oh, I'm sorry, did I break your concentration?


25 Kwi 2010, 20:19
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: Nowa strona
kris3d napisał(a):
PPS - Rownolegle ze strona uruchomilismy automagiczny system rezerwacji

Rezerwacja OnLine jest OK, ale przydałby się jeszcze podgląd wszystkich rezerwacji w przód w postaci jednej listy jak niżej:
Aktualne rezerwacje toru w ... (miasto)
| data | od godz | do godz |


26 Kwi 2010, 07:58
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Nowa strona
Dziękuję za uwagi Panowie :)

@Kozenko - dobre pytanie.. :) chodzi chyba o rezerwacje grupowe (w niedziele sa inne ceny niz np w normalny pracujacy poniedzialek)

@doriano - Nie bylo mnie na zawodach wiec nie wiem czy byly jakies fotki, ale jak macie jakis fajny material fotograficzny to prosze o kontakt na priv - bardzo chetnie wrzucimy fotki na serwer. Silnik galerii jest przygotowany na DUŻE ilości zdjęć więc jak tylko są fotki to będziemy wrzucać :)

@Glon - chodzi Ci o to, zeby nie trzeba bylo pojedynczo sprawdzac kazdego dnia tylko zeby mozna bylo zobaczyc hurtem caly miesiac? Coś w tym jest.. :) Taka funkcjonalność jest oczywiście po stronie admina. Możliwe, że w następnej iteracji udostępnimy ją również użytkonikom.


26 Kwi 2010, 10:59
Profil

Rejestracja: 22 Mar 2010, 11:44
Posty: 185
Miejscowość: Bielsko-Biała
Post Re: Nowa strona
Tomek napisał(a):
chodzi Ci o to, zeby nie trzeba bylo pojedynczo sprawdzac kazdego dnia tylko zeby mozna bylo zobaczyc hurtem caly miesiac?

Dokładnie o to chodzi. :)


26 Kwi 2010, 12:50
Profil

Rejestracja: 09 Lut 2010, 15:45
Posty: 121
Post Re: Nowa strona
to ja czekam na niespodzianki:)
bo teraz to raczej standardowa strona:)

1. system rezerwacji nie zachwyca, sa drobne ale przeszkadzające funkcjonalności
- rezerwacje powinny sie pojawiac po kliknieciu w DATE a nie dopiero po wcisnieciu dodatkowego buttona:) to taka prosta zasada: "im mniej klikasz tym lepiej"
- modul z rezerwacjami jes na samym dole, ciezko go znaleźć na głównej!
- powinny byc strzałki dalej, poprzedni zeby automatycznie sprawdzac dzien po dniu rezerwacje, teraz trzeba wybierac nowy dzien i klikac w button (patrze tez wyżej)

2. Galerie: tu powinniscie wrzucac jak najwiecej zdjec i filmow.

3. LINK OFERTA:
- po kliknieciu w OFERTA pojawia sie spis podstron, OK, ale tutaj powinna byc tez jakas tresc
- po kliknieciu w poszczegolne OFERTY, po lewej stronie powinno zostac menu z reszta ofert, teraz trzeba ich szukac na gorze.

4. PUCHAR WRT:
Nic nie ma :( tabelki z wynikami zawodow i generalka KONIECZNIE!!!

5. Linki do oddzialow: bardzo slabo widoczne sa linki z Krakowa do Tych i odwrotnie.
dajcie tam jakis banner graficzny.

6. KONTAKT: poprawcie "szpilke" na MAPIE! przecież ona wskazuje na zajezdnie, nie na tor!
napiszcie dokładniej jak dojechac od strony OKULICKIEGO i od KOCMYRZOWSKIEJ.

7. Facebook i "tłitery": brak, poważne niedopatrzenie w czasach "social_media" :)

8. ZDJĘCIA w bannerze: zmieniajcie je czasem ;) teraz jest w Krakowie stara konfiguracja:)

9. Link: TOR I GOKARTY i Rekordy toru : puste!

to tyle mam nadzieje konstruktywnej krytyki ;) macie co robic:)

_________________
kris3d - YELLOWTEAM.PL


20 Maj 2010, 13:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.