Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19 Mar 2024, 06:20



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
GP-6 Ukaranie SEBY 

Czy Seba powinien zostać ukarany ???
TAK 43%  43%  [ 3 ]
NIE 57%  57%  [ 4 ]
Razem głosów : 7

GP-6 Ukaranie SEBY 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post GP-6 Ukaranie SEBY
Sytuację opisałem już w poprzednim poscie, chciałbym żeby wypowiedział się też SEBA, jak na razie mam tylko film dokumentujący to że Seba jechał za mną, nie mam filmu z bezpośredniej akcji. Mój kart został obrócony na zakręcie gdzie się rozpędzamy więc wykluczam taką sytuację że po prostu sam się obróciłem [ czy ktoś z was obrócił karta w tym miejscu (bez niczyjej pomocy)] ??????? mój kart najpierw dostał strzała po czym jak skręcałem w prawo był pchany tak długo w tylny zderzak aż się obróciłem, mam fotke ale jak już stoję, lecz widać że nie jest to miejsce gdzie można samemu się tak obrócić. Chwile wcześniej miałem taką sytuację że na lewym nawrocie napierany z tyłu puknąłem G.D w bok i gdybym chciał to trzymając gaz zakręcił bym nim tak samo ale odhamowałem i pozwoliłem mu wyjechać z zakrętu przede mną. Uważam że Sebastian jest winny i powinien zostać cofnięty na koniec stawki. Proszę o głosowanie. Mam nadzieję SEBA że się nie gniewasz ale korzystam ze swojego prawa :-)


22 Lut 2010, 14:48
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Panowie mozecie mi zdradzic na jakiej podstawie glosujecie? Jeszcze nawet filmu nie ma przeciez.. No chyba ze widzieliscie sytuacje to co innego - ale wtedy prosze o pare slow komentarza.. Ja rozumiem ze niektorym jest na reke zeby Sebastian stracil troche punktow, ale bez przesady... :)


23 Lut 2010, 03:36
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
No ja mam nadzieje że ktoś jednak to widział i że ktoś przynajmniej stanie po którejkolwiek stronie. Trochę mnie dziwi ta cisza ale wygląda na to że jeśli kogoś sytuacja bezpośrednio nie dotyczy to ma to w dupie.


23 Lut 2010, 08:28
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Wlodi może nie mają w dupie tylko czekają na inne wypowiedzi np. Seby.
Wlodi wrzuć film z tej akcji. Wiem, że nie masz bezpośredniego zdarzenia, ale puść jedno pełne okrążenie (przed i po). Chodzi mi o to, że nie jestem pewny czy to Seba za tobą jechał. :mrgreen:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


23 Lut 2010, 11:33
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Teraz sobie dopiero na to kuknęłam, że odpowiedzi kolegi Seby to my się raczej nie doczekamy bo się jeszcze nawet nie zalogował na forum. A to trochę nie w porządku wobec reszty członków RLG. Oprócz tego, że kolegi Seby nie ma na forum to nie mamy też do niego żadnego emila i nr telefonu. Więc pokusiłbym się o takie stwierdzenie, na jakiej podstawie kolega Seba należy do RLG ? Głosowaliśmy oczywiście za ale każdy członek musi spełnić pewne warunki RLG. Listą członków RLG jest lista adresów e-mail którą zarządza kolega Habaj, na której Seby nie ma. Więc chyba trzeba go skreślić z tabeli wyników :twisted:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


23 Lut 2010, 13:04
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Nalozmy na niego za to osobna kare :) Proponuje -50 pktow :lol: Tak na serio to tomek mial do niego adres email. Tomek Wyslij please do PASI albo najlepiej bezposrednio do Seby. Dzieki.


23 Lut 2010, 14:11
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Seba poinformowany o zdarzeniu. Rozmawialem z nim przez tel przed chwila. Wg niego (ze wstepnego grzebania w pamieci) ktos jeszcze byl miedzy Wlodim i Sebą i w myśl zasady "gdzie dwóch się bije" Seba wyprzedził Wlodiego i jego oprawce.

Z reszta lada moment Seba sie pojawi na forum to sam napisze co i jak :)


23 Lut 2010, 15:03
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Panowie rece mi opadaja przy tym glosowaniu..

Zeby nie mieszac tematow zalozylem osobny -> viewtopic.php?f=10&t=47

A tutaj niech tocza sie rozmowy na temat sprawy Wlodi vs. Seba


23 Lut 2010, 18:11
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Rozmawiałem z Sebą, twierdzi że w ostatniej chwili ktoś go jeszcze wyprzedził i on wjechał w zakręt i ja z kimś tam stałem i on nas ominął, niemniej jednak raz jeszcze przeanalizowałem zdjęcia i film z mojej kamery, sytuacja wygląda tak, na nawrotach przed fotocelą jedzie Habaj, Miki, G.D, Włodi, Seba ..... kolejne okrążenie Habaj, Miki, G.D, Seba i Chwila przerwy, Sebastian twierdzi że na tej połowie okrążenia ktoś go wyprzedził, wiec bez filmu z kamery GD nic nie będziemy w stanie ustalić. Na tym filmie powinno być widać kto za mną jedzie.

G.D PROSZEEEEEEEEEE o film.


23 Lut 2010, 18:57
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Zapomnieliście o Wosiu :P który cicho siedzi i się nie odzywa :twisted:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


23 Lut 2010, 19:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.