Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19 Mar 2024, 12:50



Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Regulamin - zniesienie zakazu trenowania 

Czy jestes za zniesieniem zakazu trenowania?
TAK 31%  31%  [ 4 ]
NIE 69%  69%  [ 9 ]
Razem głosów : 13

Regulamin - zniesienie zakazu trenowania 
Autor Wiadomość
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
Panowie,

Chcialbym zaproponowac zmiane w regulaminie. Chodzi o punkt dotyczacy zakazu trenowania na tyskim torze miedzy GP. Chcialbym go zniesc :)

Argumenty:

1 - porownajcie normalna cene przejazdu (25pln / 8minut) i cene ktora my placimy za 4h jazdy. Jest wysoce prawdopodobne, ze WRT doklada do naszej zabawy, a to stawia pod znakiem zapytania drugi sezon :) (a przynajmniej jego koszty). Ja osobiscie opowiadam wszystkim znajomym na lewo i prawo ze jest tor w Tychach, wszystkim sie podoba, ale wszyscy mowia "to daj znac jak bedziesz jechal" i sprawa sie sypie..

Znoszac ten przepis moglibysmy wesprzec budzet WRT (oplacajac wlasne przejazdy + sciagajac na tor znajomych) a tym samym zwiekszyc prawdopodobienstwo tego ze drugi sezon zmiescimy w zblizonym budzecie.

PS - Czy WRT ustanawiajac wysokosc oplaty ligowej wiedzialo o tym ze nikt z nas nie przyjdzie na tor ani razu poza liga? Szczerze watpie.. :)

2 - mysle ze mozliwosc trenowania moglaby wprowadzic urozmaicenie do wynikow :)

Zapraszam do dyskusji i chetnie poznam powody dla ktorych ten przepis sie tam w ogole znalazl :) bo moze pominalem jakas istotna kwestie.


15 Lut 2010, 22:01
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
Pozwole sobie nie zgodzic sie z Toba. Wydaje mi sie ze pod pozorem sciagania znajomych chcialbys sobie poprostu poupalac!!!! Moje odpowiedzi na Twoje watpliwosci:

- Jesli WRT traci na naszych zawodach to niech Luaksz podniesie stawke za nasza jazde. Mysle ze nikt sie nie obrazi jesli trzeba bedzie placic pare zlotych wiecej. Nie mozemy jednak uszczesliwiac go na sile
- Uwazam, ze nieograniczony dostep do toru zdecydowanie utrudnia zycie zawodnikom z dalszych czesci naszego kraju np. Krakow albo nawet Zabrze. Ja mieszkam 15 minut od toru i jesli daloby rade to pewnie bylbym tam co drugi dzien. to mocno zaburzylo by rownosc szans.
- kolejna rzecz jest taka, ze upalanie pomiedzy zawodami nie jest wcale tanie i sadze ze z punktu widzenia zawodnikow taniej bedzie podniesc stawke za pojedyncze zawody niz wydawac dodatkowe pieniadze na treningi. wiem, ze przed rozpoczeciem sezonu niektorzy zostawiali tam po 300 PLN/tydzien :o

Tak wiec glosuje za odrzuceniem Twojego pomyslu


16 Lut 2010, 10:16
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 22:56
Posty: 5
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
JA uważam, że to nie będzie dobry pomysł. Po pierwsze teraz jest tak, że ścigamy się z tymi, którzy też jeżdżą raz w tygodniu i to jest jakiś punkt odniesienia. Po drugie to co napisał EL Habajos - jak ktoś ma czas i możliwości będzie siedział na torze co chwilę , co z kolei daje nierówne szanse. Mnie samemu by się przydało pojeździć , bo na razie zamykam tyły, ale zdecydowanie jestem za opcją bez upalania.


16 Lut 2010, 10:55
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
@Habaj - podalem dwa argumenty w swoim poscie - jeden to sprowadzanie znajomych a drugi to wlasnie upalanie.. i wcale sie z tym nie kryje :D Wydaje mi sie ze mozliwosc treningu wniosla by troche zamieszania do wynikow.

@Gigol - rozumiem argument, ze scigamy sie w gronie ludzi ktorzy jezdza tyle samo, ale mam wrazenie ze to takie sztuczne i pozorne wyrownywanie szans.. W sporcie w koncu na szczyt nie dochodza Ci ktorzy poprostu "maja talent" a czesciej Ci ktorzy ten talent wspomagaja ciezka praca i ciezkim treningiem.

Poczekajmy na glosy pozostalych :)


16 Lut 2010, 11:22
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2010, 15:21
Posty: 5
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
Ja jestem za zniesieniem tego zakazu. Sprawiedliwe byłoby gdyby każdy miał wolny dostęp do toru i mógł trenować. Argument, że ktoś ma daleko nie do końca mnie przekonuje, ponieważ Ci co mieszkają stosunkowo daleko od toru mogliby przyjechać trochę wcześniej przed zawodami.

W rajdach jest taki piękny przepis o zakazie upalania, a jak przestrzeganie tego przepisu wygląda w rzeczywistości to chyba większość z nas wie.

pzdr


16 Lut 2010, 12:05
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
tylko w rajdach ten przepis wynika chyba raczej ze wzgledow bezpieczenstwa a nie z tego zeby bylo sprawiedliwie..

Jeśli chodzi o odległość od toru - faktycznie mozna przyjechac wczesniej. Poza tym Ci co mieszkaja w Krakowie (jeszcze ktos oprocz Sebastiana?) maja pod nosem krakowski tor i moga tam trenowac i to jest dopiero niesprawiedliwe.. :)


16 Lut 2010, 16:05
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
jestem na nie !!!!!!!!!!


16 Lut 2010, 19:34
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 20:45
Posty: 24
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
JESTEM NA NIE!


16 Lut 2010, 20:18
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
Cytuj:
wiem, ze przed rozpoczeciem sezonu niektorzy zostawiali tam po 300 PLN/tydzien :o

Ciekawy jestem o kim Kolega Habaj tu mówi? Czyżby o sobie? :P
Może ten trening był jednak za krótki i trzba było wydać ze 500 zeta a nie iść w oszczędności :?:


16 Lut 2010, 21:22
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Regulamin - zniesienie zakazu trenowania
Tomku, w rajdach chodzi o to aby ci najbogatsi nie siedzieli dniami i nocami na oesach i nie uczyli się ich na pamięć. W F1 zakaz testów jest po to aby wyrównać szanse tych biedniejszych zespołów. A u nas w RLG aby ci najbogatsi zamiast siedzieć na torze mogli sobie siedzieć na browarze :P
Oczywiście inną kwestią pozostaje to czy ktoś się do tego zapisu stosuje czy nie. Ja generalnie wole w uczciwej walce zająć ostatnie miejsce niż pierwsze i oszukiwać.
PS: Tomek co do znajomych to każdy z nas myślę ma ten sam problem albo uczestniczyć w naszych zajebistych zawodach albo ...... zrezygnować i pyrkać se ze znajomymi :P ja wybieram to pierwsze :twisted:
PS: Jeżeli jest tak jak mówi GD to faktycznie kolega Habaj trochę chyba przyoszczędził na początku sezonu :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


16 Lut 2010, 23:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.