Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19 Mar 2024, 09:29



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy 

Czy jestes za zliczaniem 3 z 4 czasow z Q i W do sumy od GP5?
Ankieta zakończyła się 25 Lut 2010, 11:30
Tak 50%  50%  [ 5 ]
Nie 50%  50%  [ 5 ]
Razem głosów : 10

Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Witam,
Proponuje aby zmienic zasady zliczania najlepszych czasow do sumy. Proponuje aby do sumy zliczaly sie tylko 3 z 4 najlepszych czasow z Q i W. Powody:
- zawodnicy jadacy w wyscigu B sa skazani na gorsze czasy ze wzgledu na postoj gokartow
- zawodnicy z Q1 maja gorsze szanse na zrobienie dobrego czasu
- eliminujemy sytuacje kiedy z powodu awarii karta cale zawody masz w dupie poniewaz uzyskany wadliwym kartem czas rujnuje Ci sume.

Proponuje aby ta zasade uwzglednic juz przy obliczaniu wynikow z GP 5!


22 Lut 2010, 11:30
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
UWAGA Pomylilem sie! Chodzi o ostatnie GP6 oczywiscie a nie GP 5, takze oddajac glos w ankiecie chodzi o GP6 !!


22 Lut 2010, 12:37
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Jestem na NIE, a głównie dlatego, że NIE MOŻNA ZMIENIAĆ REGULAMINU W POŁOWIE ZAWODÓW i to w przypadku kiedy nie chodzi o bezpieczeństwo.
Ja akurat uważam pomysł kolegi Habaja za zły. Uważam że liczenie tylko 3 czasów z czterech promuje lepszych zawodników. Po za tym najważniejsza rzecz, w przypadku kiedy będą się liczyły 3 czasy a nie 4 to podczas wyścigu nikomu nie będzie zależało na czasie i zawodnik wyprzedzany będzie jechał tak wolno że nikt go nie wyprzedzi. Skoro z powodu wolnej jazdy nie będzie można liczyć na błąd przeciwnika to jak mamy się wyprzedzać??????
PS: Co do karta nr 9 na którego narzekał kolega Habaj podczas wyścigu i mówił, że nie mógł pojechać szybciej (czas kolegi Habaja podczas wyścigu to 37,09). To jakim cudem kolega Wlodi podczas Q5 zrobił czas 36,59, dlaczego GD podczas Q3 zrobił czas 36,17, dlaczego Miki podczas Q2 zrobił czas 36,89?????? Habaj wydaje mi się że to nie była wina karta, chyba po prostu skupiłeś się za bardzo na jeździe obronnej a nie czasowej :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


22 Lut 2010, 12:57
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Takim cudem, ze ktos przed Wyscigiem B zmienil ustawienia pedalow i nie mialem 10% PRZEPUSTNICY, podobnie jak kolega Osiol. NIe wymyslilem sobie tego tylko takiej informacji udzielila mi obsluga toru w osobie Luaksza Witasa oraz kolegi ktory z nim byl. Mozesz sobie sprawdzic. Tak wiec przez czyjes dzialanie mam w dupie cala sume. A co do zmian w regulaminie to jesli wiekszosc jest na TAK to mozemy zmieniac sobie co chcemy i nie Tobie o tym decydowac czy cos mozna zmienic czy nie. Musisz sie podporzadkowac wiekszosci glosow ;)


22 Lut 2010, 13:25
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Ja przynajmniej stosuje się do regulaminu a nie jak ty jak ci nie idzie to próbujesz go zmienić na swoją korzyść i patrzysz tylko aby tobie było dobrze ;)
PS: Przy twoim talencie te 10% przepustnicy nie powinno przeszkadzać ci w zapierdalaniu :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


22 Lut 2010, 13:31
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Fakty ktore opisuje powyzej sa tylko ostatecznym argumentem ktory przekonal mnie o zamieszczeniu ankiety. O tym, zeby dokonac takiej zmiany rozmawialem juz chyba 2 tygodnie temu i tydzien temu i nawet wczoraj przed wyscigiem kiedy nie wiedzialem jeszcze ze az tak chujowego karta mam. Tak jak mowie, zdarzenie z wczoraj ostatecznie przekonalo mnie o tym ze nalezy zmienic ta zasade i probuje zrobic to nie tylko ze wzgledu na moja sytuacje ale rowniez a moze przede wszystkim ze wzgledu na sytuacje kolegow ktorzy czesciej maja okazje jezdzic w wyscigu B (co sie takze dotyczy Ciebie) .


22 Lut 2010, 13:35
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Tak naprawdę różnica leży, może w pięciu okrążeniach między zimnym lub ciepłym kartem. Na czasy w wyścigu ma wpływ wiele czynników a nie tylko temperatura karta. Jedziesz w korku, jedziesz obronnie, popełniłeś błąd itd. to wszystko ma wpływ na temperaturę karta. Ja w Q i W zrobiłem identyczny czas, tym samym wozem, i to że się w W nie poprawiłem nie zwalam na zimny kart tylko na to że walczyłem z Tomkiem. :mrgreen:
PS: Koledzy Lamot, Gigol, Jarno w wyścigu B uzyskali swoje najlepsze czasy. Da się :mrgreen:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


22 Lut 2010, 13:52
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Nie mowie, ze sie nie da. MOwie tylko, ze proponowane rozwiazanie reguluje jedna nieporzadana sytuacje a mianowicie kiedy z jakiejs niezaleznej od zawodnika przyczyny (zimny kart, wadliwy kart, awaria karta etc.) zostajesz skazany na zly czas ktory ma wplyw na Twoj caly wynik. Eliminacja jednego najgorszego czasu zmniejsza prawdopodobienstwo wplywu takich rzeczy na wyniki.


22 Lut 2010, 14:20
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:13
Posty: 18
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Witam

Jestem na tak, zgadzam sie z argumentami Habaja. Możemy przeliczyć wyniki od początku przecież.

Pozdro
UVE


22 Lut 2010, 14:47
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: Propozycja: zaliczanie 3 najlepszych czasow do Sumy
Ja jestem za, ale zmiana prawa / regulaminu nie może działać wstecz.. (nigdzie na świecie tak nie ma). Zatem proponuje wprowadzic ta zmiane, ale od GP7. Rozumiem, ze akurat w tym GP zalezy Ci na tym najbardziej.. :) ale zmiany nie moga dzialac wstecz.. bo ja np gdybym wiedzial wczesniej ze tak jest to jechalbym wg zupelnie innej taktyki i podejrzewam ze wiele osob tak by zrobilo.

I tez nie zgadzam sie, ze glosowaniem mozna zrealizowac wszystko.. bo za chwile koncowka stawki wysunie wniosek zeby pierwszej siodemce wyzerowac punkty. Zdobeda wiekszosc glosow i co? :)


22 Lut 2010, 15:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.