Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:35



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
GP-6 Ukaranie SEBY 

Czy Seba powinien zostać ukarany ???
TAK 43%  43%  [ 3 ]
NIE 57%  57%  [ 4 ]
Razem głosów : 7

GP-6 Ukaranie SEBY 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Za chwile prawdopodobnie nastąpiło wypchnięcie.


Załączniki:
Komentarz do pliku: 3
DSC01656m.jpg
DSC01656m.jpg [ 209.13 KiB | Obejrzany 15487 razy ]
Komentarz do pliku: 2
DSC01655m.jpg
DSC01655m.jpg [ 201.32 KiB | Obejrzany 15487 razy ]
Komentarz do pliku: 1
DSC01654m.jpg
DSC01654m.jpg [ 206.68 KiB | Obejrzany 15487 razy ]
23 Lut 2010, 19:40
Profil

Rejestracja: 23 Lut 2010, 15:04
Posty: 2
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
No jestem i bardzo mi miło ze mogę zabrać głos w sprawie. Panowie , z całą pewnością nie wypchnąłem Włodiego . Z mojej kamery na kasku sytuacja wyglądała tak.Po zamieszaniu na starcie rzeczywiście jechałem za Włodim ale systematycznie traciłem do niego dystans i zostałem wyprzedzony na esce przez jeszcze kogoś. I wtym momencie miałem łzy w oczach.Jakaż była moja radość kiedy po wyjeździe na prostą przeciwległą zobaczyłem dwa karty stojące na prawej bandzie szczepione ze sobą , ominąłem je , zreszta z trudem bo drugi wyprzedzany kart jak sądze prowadzony przez włodiego,przycisnął mnie do lewej bandy , i pojechałem dalej zostawiając tamte dwa bolidy.
No cóż ,jesli zgromadzenie uzna moją winę to poddam się każe bez skargi bo takie są zasady , ale będzie to błąd sędziowski niezależnie od decyzji nawyższego gremium, mam jednak świadamość że takie błędy są integralną częścią sportu .

Na koniec chciałbym zaproponować aby zawodnik który zderzył się z Włodim , przyznał się dobrowolnie przy założeniu że nie spotka go za to żadna kara..


23 Lut 2010, 20:03
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 18:59
Posty: 8
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Cześć i czołem! dopiero teraz dorwałem się do forum tak że sorry że teraz dopiero zabieram głos. Fakt jest taki że Seba nie jechał w tym momencie za włodim tylko to byłem ja. Natomias nie zgadzam się ze stwierdzeniem że cię wypchnąłem. Raczej zablokowałeś tor przez co stanąłem a właśnie Seba pojechał i nie wiem czy ktoś jeszcze. Ogólnie było tyle zamieszania w tym wyścigu że ciężko mi stwierdzić kto jechał za mną / przede mną i kto z kim miał "kontakt". Tak że jeżeli zamierzasz dawać jakąś ankietę to proszę o poparcie tego filmem. pozdrawiam


23 Lut 2010, 22:13
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 18:59
Posty: 8
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
zresztą szczerze to nie wiem czy to ja byłem za tobą, czy ktoś jeszcze czy ktoś inny. Te zdjęcia dokładnie pokazują że tam był młyn - mnie cały czas ktoś "pukał" i ja nie ukrywam że też miałem kontakt z poprzedzającymi kartami. Tak że tu bez filmów będzie ciężko cokolwiek stwierdzić.


23 Lut 2010, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
http://www.youtube.com/watch?v=YBJ-488ig-0
Niestety samego zdarzenia nie widać. Widać kto jechał, GD, WLODI, SEBA, WOSIU.
PS: To jest nagranie z kamery GD.

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


23 Lut 2010, 23:52
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
:-) Wosiu, wiesz ze prawdopodobnie kamera Grześka nie zarejestrowała zajścia, ewentualnie będzie widać kto wjechał za mną w zakręt a to już wiemy :-) Ja twierdzę że mnie wypchnąłeś, pierwszy strzał był Między 5 a 6 zakrętem po czym mój kart był pchany w zakręcie nr 6 w tył przy moich skręconych kołach tak długo aż się obrócił.
Taka jest moja wersja. Jeśli nagrania nie będzie to trudno, przyjmę to na klatę bo udowodnić nic nie dam rady, ale mam nadzieję że kiedyś dojdziemy do takiego poziomu że żadne kamery nie będą nam potrzebne. Obyśmy się do tego czasu nie pozabijali ;) ;) ;)


24 Lut 2010, 00:38
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Film pojawił się w czasie gdy pisałem poprzedniego posta, na filmie widać jedynie że za mną wjechał Woś, czyli nagrania niema.


24 Lut 2010, 00:47
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Odnoszac sie do wypowiedzi kolegi Tomka nawalujacej do uzasadniania oddawanych glosow to spiesze doniesc, ze jeden z glosow oddanych za ukaraniem Seby oddalem ja. Uczynilem to opierajac swoj osad na relacji Wlodiego, ktora byla przekonywujaca a sam Wlodi sprawial wrazenie osoby ktora wie co mowi i jest bardzo zdeterminowana do ukarania sprawcy jego tragedii. Znam to uczucie, poniewaz sam bylem juz ofiara takich zachowan na torze i dlatego jesli istnieje chocby cien podejrzen jestem za karaniem podejrzanych a domniemanie niewinnosci nie powinno miec zastosowania. Jesli natomiast okazuje sie ze nie wiadomo kto jechal za Wlodim to wycofam swoj glos w sprawie o ukaranie Seby. Jesli byl to Wosiu to bede glosowal za ukaraniem Wosia (w sumie mi obojetne, obydwaj sa w punktacji przede mna :twisted: )


24 Lut 2010, 12:11
Profil

Rejestracja: 23 Lut 2010, 15:04
Posty: 2
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Mam taki postulat w sprawie , odnosząc się zresztą do kolegi wypowiedzi kolegi Chabaja,jesli zdarzenie nie ma żadnych świadków ani też nie jest nagrane to wypowiedzi uczestników zdarzenia powinny się równoważyć i tyle ,ponieważ nie sposób ustalić z czyjej winy nastąpił kontakt . Wystarczy że Włodiego trochę bardziej rzuciło na zakręcie, bardzo zresztą śliskim , niż Wosia i lekkie nawet dotknięcie musiało spowodować obrócenie karta .Wszyscy wiemy ,że jak się jedzie zderzak w zderzak a ktoś przed nami wpadnie w poślizg to wyhamowanie nie jest możliwe. Nie twierdzę ze tak było ale ta wersja jest równie prawdopodobna jak dokładnie przeciwna i nie ma możliwości roztrzygnięcia kto ma rację tym bardziej w ramach głosowania .
A co do głosowań ,to wspomniane kryterium karania zawodników którzy są wyżej w klasyfikacji , nawet gdy się nie ma pojęcia jak wyglądało zdarzenie moze byś nieco nieobiektywne...nawet gdy robi się to z szlachetnych podudek takich jak współczucie dla poszkodowanego.


25 Lut 2010, 01:44
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: GP-6 Ukaranie SEBY
Witam, nie bylo mnie wczoraj cały dzień a chciałem jeszcze zabrać głos, Moim zdaniem jest winny ten co jest z tyłu, i skoro jest ślisko to tak jak mówisz lekkie puknięcie powoduje wylot, ale gdyby tego pukniecia nie bylo to wylotu też by nie było a ja nie wyleciałęm tylko zostałem obrócony. Nie mam nagrania więc nie roztrząsam, nastepnym razem będe miał ale wrzucę jeszcze za chwile film z GP5 które częściowo przedstawia jak Wosiu potraktował w tym samym miejscu UVE.


25 Lut 2010, 07:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.