Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:05



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
ankieta: kara dla lamota 

czy jesteś za ukaraniem lamota poprzez cofnięcie o dwie pozycje?
tak 50%  50%  [ 1 ]
nie 50%  50%  [ 1 ]
Razem głosów : 2

ankieta: kara dla lamota 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 14:09
Posty: 19
Post Re: ankieta: kara dla lamota
Cóż za wspaniałe zdjęcie, szybki byłem:)
Ale faktycznie nic z niego nie wynika, zdjęcie jest już dawno po całej akcji. Nie podejmuje się osądu całej sytuacji jako zaangażowany. Mogę jedynie potwierdzić, że nie miałem innej możliwości manewru ze względu na to, że byłem w połowie karta Chudego przy samej zewnętrznej bandzie w momencie gdy on brał zakręt z ogonem. Nie był to 100% atak na tył przed zakrętem.

I faktyczne pytanie gdzie te kamery były???


24 Lut 2010, 12:48
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: ankieta: kara dla lamota
Niestety film nie obejmuje tego zdarzenia :oops:
Następnym razem kamera pozostanie nieruchoma.
Jednak muszą być 3 kamery żeby dało się objąć większą część toru...

Na moje wyczucie to kolega Lamot był za Chudym i raczej mało prawdopodobne jest żeby Chudy sam się wbił do bandy w tym miejscu. Chyba, że jemu ktoś inny też w tym pomógł? :o
Może Lamot nawet nie jest świadomy tego, że spowodował to zdarzenie.
Pytanie czy był między nimi kontakt?
Jeśli był kontakt, a Chudy został na bandzie to winny jest ten z tyłu.
Proszę Chudego o potwierdzenie czy był kontakt i ewentualne przyznanie się po przemyśleniu przez Lamota.
Zaczekam z głosowaniem.


24 Lut 2010, 14:02
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:22
Posty: 34
Post Re: ankieta: kara dla lamota
kontakt był
i nie ma znaczenia czy był atak na tył czy na bok - efekt był taki, że mnie okręciło i przykleiło do bandy - straciłem 5 pozycji
wierzę lamotowi, że nie zrobił tego celowo i dlatego zaproponowałem karę cofnięcia o 2 pozycje a nie o 5...
ale skoro nie ma świadków zdarzenia i dokumentacji filmowej jakiekolwiek głosowanie nie ma sensu
:evil: LAMOT STRZEŻ SIĘ !!! :twisted:


24 Lut 2010, 14:40
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2010, 15:21
Posty: 5
Post Re: ankieta: kara dla lamota
Co do zaistnialej sytuacji moge powiedziec tyle. Po wyprzedzeniu kolegi Osla i Gigola jechalem za Lamotem ktory gonil Chudego. NIie bylem bardzo blisko calego zdarzenia to co widzialem po wyjsciu na prosta to ze kolega Chudy stal obrocony przodem do bandy w przeciwnym kierunku niz do zakretu. Czy byl kontakt czy nie tego nie jestem w stanie potwierdzic. Zwrocilbym uwage na jedna rzecz : zeby stanac tak do bandy bez pomocy osoby 3ciej to trzeba bardzo duzy blad popelnic. Pzdr


24 Lut 2010, 20:00
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 14:09
Posty: 19
Post Re: ankieta: kara dla lamota
Panowie,
ale przecież ja potwierdziłem, że był kontakt i się tego nie wypieram z tym, że z całym szacunkiem to, że był kontakt nie oznacza, że byłem winny obróceniu się Chudego.
I jeszcze jedna sprawa, dwa tygodnie temu miałem przypadek, w którym to Lewy obrócił mnie na innym zakręcie i zdecydowanie było kontakt a ja wylądowałem na bandzie i końcu stawki. Lewy nie poniósł żadnych konsekwencji zdarzenia.
Nie mogę się niestety przyznać do celowego działania na szkodę Chudego, czy było ono przypadkowe "rally incident" nie mnie to oceniać, jestem jednak przekonany, że w niczym nie odbiegało od wielu manewrów wyprzedzania, które stosuje kolega GD.
pozdrawiam

Lamot


24 Lut 2010, 21:49
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: ankieta: kara dla lamota
@Jarno - mi sie to osobiscie przytrafilo dwa razy :D Tak sie zdarzylo jak nadepnalem hamulec do dechy i lewa strona karta byla na nagumowanym a prawa na sliskim. Aczkolwiek teraz juz sie to nie powinno wydarzyc bo jest tam duzo gumy wszedzie.


25 Lut 2010, 13:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.