Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:17



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
GP 5 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: GP 5
Moge wrzucic film jaki tylko chcecie. Przegladalem nagrania, jade tak czysto jak aniol! Jak dziewica, jak dzidzius, jak niewinny szczeniaczek, maly piesek lub zajaczek zwinnie przemykajacy pomiedzy zakretami. Wiec KURWA WYPRASZAM SOBIE INSYNUACJE JAKOBYM KOGOKOLWIEK WPIERDOLIL DO BANDY!! Nigdy nie dopuscilem sie takiej akcji. SAm bylem ofiara brutalnej agresji ze strony GD i zostalem na bandzie ale wypraszam sobie wmawianie mi czegos czego nie zrobilem! Wymysly jakobym byl winowajca wpierdolenia do bandy zawodnika ktory jechal 2 karty przede mna pozostawie juz calkiem bez komentarza :evil:


17 Lut 2010, 20:54
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:13
Posty: 18
Post Re: GP 5
Habajku

Złość piękności szkodzi :) . Wosiu twierdził że dzięki Tobie wywalił mnie i jak nie zobaczymy filmiku to nie będziemy wiedzieć jak było.
Tak MIKI hamowałem wcześniej i broniłem się jadąc ciasno przy bandzie żeby zamykać możliwość wyprzedzenia.
Zobaczymy w niedziele, będzie się znowu działo.

Pozdro
UVE


18 Lut 2010, 15:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.