Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:00



Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
PO GP 4 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01 Lut 2010, 14:09
Posty: 19
Post Re: PO GP 4
tak jest!

pięknie to widać na załączonym obrazku, wnioskuję do sędziów faktu o przesunięcie kolegi Lewego zgodnie z regulaminem na koniec stawki wyścigu B.
Właśnie o wykluczenie tego typu niesportowego zachowania (mino tego, że w walce nie jest to usprawiedliwienie) na przyszłość.

Proszę o informację czy taka forma protestu jest skuteczna?

pozdrawiam

Lamot


08 Lut 2010, 18:56
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 18:59
Posty: 8
Post Re: PO GP 4
A ja panie kolego uważam że był to zwykły "racing incident" - uważam że wybrałeś zły moment na wyprzedzanie. Tzn. agresywnie wepchnąłeś się koledze Lewemu w zakręt i on po prostu nie odpuścił. Żeby nie zostać na bandzie skręcił w lewo w skutek czego niestety Ciebie obróciło. Uważam że po takim manewrze wyprzedzania miał prawo nie odpuszczać :)

Z chęcią zobaczyłbym moment w którym kolega Habaj mnie wyprzedził :) Ogólnie te kamery to zajebisty pomysł :)

Ja ze swojej strony też wszystkim dziękuję, a w szczególności koledze Habajowi, w przyszłym tygodniu postaram się nie popełnić błędu i nie pójdzie Ci tak łatwo :)

PS. Nowy układ toru jest po prostu zajebisty!:)


08 Lut 2010, 20:55
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 10:22
Posty: 34
Post Re: PO GP 4
powtarzam: tor jest do bani


08 Lut 2010, 22:14
Profil
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post Re: PO GP 4
chudy - wyglada na to ze jestes w zdecydowanej mniejszosci :D

co Ci sie w nim nie podoba?


08 Lut 2010, 22:20
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
Kolego Wosiu, wedle Twojego zyczenia: http://www.youtube.com/watch?v=zuDBw_LV5ck . Niestety nie widac dokladnie momentu samoego wyprzedzenia, za to widac ze wychodze szybciej z lewego zakretu ;) Slychac za to wyraznie Twoj krzyk niezadowolenia hehe.

czy ktos ma nagranie kontaktu mojego z Tomkiem na ostatnim okrazeniu ? czy to sie gdzies nagralo ?

Jesli chodzi o akce Lamot vs Lewy to proponuje wrzucic ankiete, bo inaczej nie mozna tego rozstrzygnac.

Pozdr


08 Lut 2010, 23:09
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: PO GP 4
Tomek nie podoba się Chudemu bo mu nie poszło i swoje partaczenie zwala na tor :P
Wosiu nie mogę się z tobą zgodzić co do akcji na filmie. Na filmie tego tak dokładnie nie widać, chodzi mi o całą tą akcje. Stałem ze 4 metry od tego zdarzenia (i nie tylko ja), po wyjściu z prawego zakrętu lewy popełnił błąd i go częściowo obróciło (widać to na filmie), Lamot to wykorzystał bo był szybszy i poszedł po wewnętrznej. Potem ewidentnie Lewy nie odpuścił i obrócił Jarno. Mnie no filmie nie widać, ale widać Darka i Habaja więc proszę ich też o wypowiedz.
Co do samego wyścigu to było zajebiście. Tor jest super i jest dużo placu do wyprzedzania a to najważniejsze. Dzięki chłopaki za zajebisty wyścig. :twisted:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


08 Lut 2010, 23:15
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
Potwierdzam slowa PASI. Bylo dokladnie jak opisuje. Lewy popelnil blad a Lamot skrzetnie go wykorzystal wchodzac pomiedzy Lewego a bande. Lewy powinien odpuscic zamiast na sile blokowac kart przeciwnika, bo byl ewidentnie z tylu, ale tak jak pisalem, proponuje zamiescic ankiete zeby nie bylo watpliwosci. Kazdy moze sie wtedy wypowiedziec za lub przeciw protestowi.


08 Lut 2010, 23:21
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: PO GP 4
Habaj napisał(a):
Samopoczucie mam kiepskie po tym jak nie przespalem nocy z powodu wqrwienia kiedy to po walce na smierc i zycie i przebiciu sie z 8 na 3 pozycje zgasl mi gokart i spadlem znow na koniec.


Habaj nie przesadzaj do 3 pozycji to Ci troszkę brakło :P :P (z pół długości karta) :twisted:
Dzięki jednak za super walkę a Tomkowi za walkę i jeszcze za błąd :P dzięki :evil:

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


08 Lut 2010, 23:53
Profil

Rejestracja: 06 Lut 2010, 12:14
Posty: 4
Post Re: PO GP 4
co do tego incydentu z Lamotem , nie zostawił mi miejsca , gdybym tak nie pojechal to ja zostałbym na słupie jak Młody tydzień temu , ale ja mogłem to inaczej widzieć ( napewno nieobiektywnie ) , a jeżeli mamy być konsekwentni powinno się karać za wykroczenia a za wykroczenia po których ktoś wypadł .

pozdro wszystkim


08 Lut 2010, 23:57
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PO GP 4
PASI, masz racje, chcialem napisac, ze zgasl mi kart podczas ataku trzeciej pozycji. przejezyczylem sie ;)


09 Lut 2010, 09:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.