Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:23



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
[GP4] Nagroda FAIR-PLAY dla kolegi DARO 
Autor Wiadomość
Administrator

Rejestracja: 31 Sty 2010, 12:20
Posty: 104
Post [GP4] Nagroda FAIR-PLAY dla kolegi DARO
Zaraz sie zacznie neverending-story pod haslem kto kogo kiedy wypchnal, itp.. Tymczasem chcialem rozpoczac dyskusje na temat GP4 z innej strony..

Przez parę okrążeń jechał za mną Daro, praktycznie na zderzaku, cierpliwie czekając na mój błąd. W pewnym momencie źle wziąłem jeden nawrót, ustawiło mnie bokiem i zwolniłem prawie do zera. Po obserwacji wydarzeń na torze w czasie wcześniejszych wyścigów spodziewałem się pierdolnięcia które wyrzuci mnie z gokarta.. Jestem pewien że tak by się to skończyło gdyby jechał za mną ktokolwiek inny (no może z paroma wyjątkami).. Tymczasem Daro wyhamował tak, że prawie mnie nie dotknął!! (a wyprzedził mnie parę zakrętów później)

Panowie - więcej takich zachowań a mniej ordynarnej przepychanki i ta zabawa nabierze zupełnie innego kształtu..


08 Lut 2010, 01:23
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:03
Posty: 45
Post Re: [GP4] Nagroda FAIR-PLAY dla kolegi DARO
Proponuję ukarać DARA za niewykorzystanie okazji do " pierdolnięcia " Ciebie Tomku też za niepodjęcie próby zajechania drogi kilka zakrętów dalej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Obydwoje na koniec wyścigu :lol: :lol: :lol: :lol:


08 Lut 2010, 02:06
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post Re: [GP4] Nagroda FAIR-PLAY dla kolegi DARO
Jaka nagroda Fair-Play :?: :?: :?: :?: Za co :?: :?: :?: :?:
Ja bym mu dał jeszcze kare, za blokowanie toru. Mówię o incydencie kiedy Darowi zgasł kart to zamiast zjechać na bok to stanął jak baba na środku... :twisted:
PS: nie trafił Cię tylko pewnie dlatego, że nie miał okazji :P

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


08 Lut 2010, 23:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.