Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:17



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
PROŚBA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:36
Posty: 96
Post PROŚBA
Panowie
Musimy to usprawnić, chodzi mi o nasze ankiety i głosowania. Uważam że jeżeli jakiś zawodnik ma pomysła przedstawia go i daje go pod głosowanie. Inni glosują a później się wypowiadają. A nie na odwrót. W takim tempie w jakim to teraz przebiega chyba do następnej zimy tego nie osiągniemy.
Dla mnie powinno to wyglądać tak, gość wymyśla zmianę, głosujemy, przechodzi zmieniamy np. w regulaminie coś, nie przechodzi wymyślamy nową poprawioną o nasze już wypowiedzi na ten temat lub nic nie robimy temat upadł. Koniec.

_________________
„LIGA RZĄDZI LIGA RADZI LIGA NIGDY NAS NIE ZDRADZI”


03 Lut 2010, 17:36
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: PROŚBA
Proponuje podjąć uchwałę, że głosy nie oddane do jutra do 18 nie będą brane pod uwagę, bo nie możemy bez końca czekać na głosy od wszystkich!
Czasu było wystarczająco dużo. Ci co nie chcą głosować nie będą brani pod uwagę.
Jak w każdych demokratycznych wyborach..
W ten sposób decyzje będą podjęte i zmiany na najbliższy weekend będą już obowiązywać (jeśli przegłosowane będzie większością).

Może nie każdy ma komputer w domu? :?:


04 Lut 2010, 21:35
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:35
Posty: 60
Post Re: PROŚBA
Ja sie zgadzam, tym bardziej ze na chwile obezn ajest 7:6 zeby Cie przesunac na 17 miejsce w ostatnim wyscigu :mrgreen:


04 Lut 2010, 22:39
Profil

Rejestracja: 01 Lut 2010, 21:09
Posty: 27
Post Re: PROŚBA
Nie patrzę tylko na swoją sprawę ale na zasady na przyszłość.


05 Lut 2010, 22:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style by ST Software for PTF.